ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ

To Πανεπιστήμιο Αιγαίου γιορτάζει τα 30 χρόνια του προγράμματος Erasmus και……  προκηρύσσει διαγωνισμό φωτογραφίας!

Συμμετέχοντες στον διαγωνισμό μπορεί να είναι εξερχόμενοι/ες φοιτητές/τριες που πραγματοποίησαν κατά το ακαδημαϊκό έτος 2015-2016 σπουδές ή πρακτική άσκηση στο εξωτερικό με το Πρόγραμμα ERASMUS+!

Θέλετε να συμμετέχετε;

Στείλτε μας την καλύτερη σας φωτογραφία από τις σπουδές σας ή την πρακτική σας άσκηση στο εξωτερικό, συνοδεύοντάς την από μια λεζάντα (έκτασης όχι μεγαλύτερης των δύο στίχων) στο erasmus@aegean.gr

Επιπλέον, συμπληρώστε το ονοματεπώνυμό σας,  το τμήμα Αποστολής, και την χώρα και το Ίδρυμα / Φορέα Υποδοχής σας.

Καταληκτική ημερομηνία υποβολής φωτογραφιών για το διαγωνισμό: 10-11-2016

Βραβείο 1ης καλύτερης φωτογραφίας:  Μια φωτογραφική μηχανή
Βραβείο 2ης καλύτερης φωτογραφίας:  Ένας εξωτερικός σκληρός δίσκος
Βραβείο 3ης καλύτερης φωτογραφίας:  Ένα φωτογραφικό λεύκωμα

Η ψηφοφορία για τις 3 καλύτερες φωτογραφίες θα είναι ανοικτή σε όλη την πανεπιστημιακή κοινότητα! Ως εκ τούτου με την αποστολή της φωτογραφίας σας συναινείτε στην χρήση της στην ανοικτή ψηφοφορία και για τη διάχυση της πληροφορίας του διαγωνισμού και του Προγράμματος!

Ευχαριστούμε  εκ των προτέρων για τη συμμετοχή σας και σας ευχόμαστε ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ